Telefon: 604-220-168 Tel./fax: 32 473-69-32 

Zanim wybierzesz wykonawcę

Każdy Inwestor życzy sobie, aby jego budowa była traktowana wyjątkowo, żeby efekt końcowy był w 100% zadowalający i aby pozostał taki na lata. To, czy nawierzchnia przy posesji będzie nas cieszyć przez długie lata nie zależy tylko od wyboru kostki dobrej jakości (choć jest to składnik bardzo ważny!).

Przed przystąpieniem do robót należy zastanowić się, które części nowej nawierzchni będą przeznaczone dla ruchu pieszego a które dla samochodowego (tutaj brany jest też pod uwagę czynnik natężenia ruchu oraz rodzaju pojazdów, które będzie „gościć” nasza nowa nawierzchnia). W zależności od tego wykonujemy podbudowę o odpowiednim przekroju używając przeznaczonych ku temu technologii. Rodzaj i ilość materiałów w podbudowie ma bardzo duży wpływ na cenę końcową jaką wykonawca może zaoferować. Trzeba zatem pamiętać, że wykonawca oferujący bardzo niską cenę może mieć zamiar użyć materiałów o niskiej jakości i trwałości. Może i budowa będzie wykonana szybko i tanio, ale negatywnych efektów możemy się spodziewać już po pierwszej zimie. Równocześnie wykonawca oferujący cenę wysoką wcale nie musi stosować materiałów wyższej jakości.

Nasza firma stosuje sprawdzone rozwiązania, podparte wiedzą techniczną i sztuka budowlaną. Współpracujemy tylko z dostawcami oferującymi produkty najwyższej jakości. Zadowolenie Klienta z efektu naszych działań jest dla nas najważniejsze, a my cenimy u naszych Klientów zaufanie jakim nas obdarzają polecając nas Innym. W podziękowaniu naszym Klientom wprowadziliśmy system promowania.